• In English
 • Степан Кубів провів зустріч з Віце-прем’єр-міністром Італії Луїджі Ді Майо

  Сьогодні, 13 червня, Перший віце-прем'єр-міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів провів зустріч із Віце-прем’єр-міністром – Міністром економічного розвитку, праці та соціальної політики Італійської Республіки Луїджі Ді Майо.

  Під час розмови Степан Кубів підкреслив незмінність курсу на європейську інтеграцію України, поглиблення торговельно-економічної взаємодії з країнами ЄС, зокрема Італією.

  “Понад 14 тисяч українських компаній експортують свою продукцію до Європейського Союзу. Це також створює додаткові інструменти для багатосторонньої взаємодії, наприклад, завдяки можливостям Конвенції Пан-Євро-Мед або кооперації у рамках ініціативи Китаю – «Один пояс, один шлях». У цьому та інших проектах Україна та Італія мають великі логістичні та торговельні можливості та перспективи», – підкреслив Степан Кубів.

  Під час зустрічі Степан Кубів також підкреслив стратегічний характер партнерства України та Італії і наголосив на подальших перспективах розвитку двосторонньої співпраці, зокрема через можливості Українсько-італійської ради з економічного, промислового та фінансового співробітництва.

  “Італія – стратегічно важливий торговельний партнер для України. Торік товарообіг між нашими країнами склав 4,47 млрд доларів США та зріс майже на 14% порівняно з 2017 роком. Оскільки бізнес України та Італії демонструє взаємний інтерес, то слід посилювати можливості співпраці у сфері відновлювальної енергетики, сільськогосподарському машинобудуванні, переробній промисловості, а також розвитку цифрової економіки, інновацій, IT-технологій. Цьому сприятиме оновлення угоди про  сприяння та взаємний захист інвестицій між Україною та Італією”, – підкреслив Степан Кубів.

  Степан Кубів провів зустріч з Віце-прем’єр-міністром Італії Луїджі Ді Майо