• In English
 • Степан Кубів: Національна програма стажувань має бути продовжена та масштабована
  Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, опубліковано 27 вересня 2018 року о 13:46

  27 вересня відбулась церемонія випуску першого набору Національної програми стажувань у центральних органах виконавчої влади за участі Першого віце-прем’єр-міністра - Міністра економічного розвитку і торгівлі Степана Кубіва та Голови Національного агентства України з питань державної служби Костянтина Ващенка.

  Як відомо, з 30 червня по 30 вересня 45 студентів та випускників закладів вищої освіти проходять стажування у 6 Міністерствах, Секретаріаті Кабінету Міністрів України, Національному агентстві з питань державної служби, Офісі Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції. Стажування відбувалися в рамках пілотного проекту «Національна програма стажувань в центральних органах виконавчої влади», який ініціював Степан Кубів.

  «Стажування в Уряді - це фантастичний старт для кар’єри молодого фахівця. Ми хочемо надати таку можливість якомога більшій кількості молодих людей. Я вважаю пілотний проект успішним та пропонуватиму Урядові продовжувати реалізацію Національної програми стажувань та масштабувати її на місцеві органи влади», - заявив Степан Кубів.

  Голова Національного агентства України з питань державної служби Костянтин Ващенко наголосив, що державна служба відкрита для молоді: «НАДС готове надавати всебічну підтримку як молодим фахівцям, так і стажерам, які мріють долучитися до формування державної політики в тому чи іншому органі».

  Радник Міністра економічного розвитку і торгівлі Роксолана Підласа розповіла, що Національна програма стажувань в ЦОВВ виконала поставлені перед нею завдання: «Це є ефективний інструмент знайомства з системою державної служби та залучення молоді на роботу. Принаймні чверть з наших стажерів вже планують брати участь у конкурсах на заміщення вакантних посад».

  До кінця стажування дійшли 40 з 45 стажерів. Координаційний комітет Національної програми підсумує результати реалізації проекту та подасть Кабінетові Міністрів України пропозиції стосовно вдосконалення законодавства з питань стажування громадян України з числа молоді.