• In English
 • Стартував процес формування нового складу громадської ради при  Держводагентстві 
  Державне агентство водних ресурсів України, опубліковано 05 серпня 2021 року о 11:20

  У жовтні 2021 року спливає дворічний термін каденції чинного складу громадської ради при Державному агентстві водних ресурсів України. Відтак розпочато процес підготовки до установчих зборів для формування нового складу громадської ради.

  Координуватиме підготовку до установчих зборів та усі необхідні процедури з формування нового складу громадської ради ініціативна група (склад ініціативної групи затверджено наказом Держводагентства http://surl.li/abpby). Кількісний склад сформований на паритетних засадах з представників Держводагентства та представників інститутів громадянського суспільства.

  У середу, 4 серпня, відбулося перше засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради. Насамперед учасники засідання врегулювали усі організаційні питання.

  Далі ініціативна група затвердила текст повідомлення про порядок подання заяв для участі в установчих зборах з формування нового складу громадської ради при Держводагентстві.

  Відповідно до положення про громадську раду, ініціативна група рекомендувала Держводагентству наступне:

  • 19 серпня 2021 року оприлюднити на офіційному вебсайті Агентства повідомлення про порядок подання заяв для участі в установчих зборах з формування нового складу громадської ради при Державному агентстві водних ресурсів України;
  • розпочати прийом документів для участі в установчих зборах з формування нового складу громадської ради при Держводагентстві з 25 серпня по 7 вересня 2021 року.
  • провести 8 жовтня 2021 року установчі збори з формування нового складу громадської ради при Держводагентстві.

  Усю актуальну інформацію щодо формування нового складу громадської ради Держводагентство публікуватимемо на своєму офіційному порталі, тож стежте за новинами на сайті відомства та сторінках у соціальних мережах, щоб нічого не пропустити.