• In English
 • Стартував пілотний проект стажування студентів УАЛ в Секретаріаті Кабінету Міністрів
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 03 червня 2019 року о 17:36

  Протягом тижня в Секретаріаті Кабінету Міністрів проходитимуть стажування студенти Української академії лідерства.

  Хлопці та дівчата з 6 осередків – Києва, Харкова, Чернівців, Львова, Полтави та Миколаєва – ознайомляться з роботою Департаменту інформації та комунікацій з громадськістю.

  Про основні функції, завдання, способи організації, проблемні питання та шляхи їх вирішення розповіли молоді керівники відділів. Вони також поділилися досвідом, як мінімальними людськими ресурсами вирішувати колосальні за обсягом і тематикою задачі, як охопити максимальну кількість інформації, узагальнити та проаналізувати її, як почути всіх – від ЗМІ до громадських організацій та посприяти в отриманні стейкхолдерами оперативної інформації.

  «Спочатку молоді люди стажуватимуться в Департаменті інформації та комунікацій з громадськістю. В подальшому планується робота в інших департаментах за іншими напрямками, – розповіла керівник #Депкому Роксолана Стадник. – Молодь матиме змогу познайомитися як з історією, відвідавши Музей історії урядів України, так і побачити, як ця історія твориться, подивившись на проведення засідання Кабінету Міністрів». Крім того, в програмі студентів участь у зустрічі платформи #єдиний голос та екскурсії Будинком Уряду і до Урядового контактного центру.

  Стартував пілотний проект стажування студентів УАЛ в Секретаріаті Кабінету Міністрів Стартував пілотний проект стажування студентів УАЛ в Секретаріаті Кабінету Міністрів Стартував пілотний проект стажування студентів УАЛ в Секретаріаті Кабінету Міністрів Стартував пілотний проект стажування студентів УАЛ в Секретаріаті Кабінету Міністрів Стартував пілотний проект стажування студентів УАЛ в Секретаріаті Кабінету Міністрів Стартував пілотний проект стажування студентів УАЛ в Секретаріаті Кабінету Міністрів Стартував пілотний проект стажування студентів УАЛ в Секретаріаті Кабінету Міністрів