• In English
 • Стартував пілотний проект Мінцифри з допомоги малим і середнім підприємствам у впровадженні цифрової маркетингової стратегії
  Міністерство цифрової трансформації України, опубліковано 18 січня 2022 року о 18:59

  Міністерство цифрової трансформації України, національний проект із розвитку підприємництва Дія.Бізнес та Офіс з розвитку підприємництва та експорту в співпраці з Київською школою економіки та за підтримки UKAID почали активну частину пілотної програми маркетингової підтримки малих та середніх підприємств.

  Головна мета програми — допомогти представникам малого та середнього бізнесу України, обраних шляхом відкритого конкурсу, із запровадженням для них цифрової маркетингової стратегії та її реалізації. Допомагати в цьому будуть провідні маркетингові агенції, яких було відібрано як партнерів програми також за допомогою відкритого конкурсу.

  «Комплексна та всебічна підтримка підприємців — стратегічний пріоритет Мінцифри в межах проекту Дія.Бізнес. Ми переконані, що розвинений малий і середній бізнес є драйвером економічної спроможності країни. Тому обрали для надання допомоги підприємства, бізнес-модель яких забезпечила вихід у точку “нуль”, але перестала працювати на зростання», - зазначила заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан.

  Детальніше – на сайті Мінцифри.