• In English
 • Стаціонар, діагностика та реабілітація в одному медзакладі: у Дніпрі модернізують дитячу лікарню №5
  Дніпропетровська ОДА, опубліковано 13 травня 2021 року о 10:38

  У Дніпровській дитячій лікарні №5 – розпал масштабної реконструкції. Підрядники працюють над внутрішнім оздобленням. А ще завершують фасадні роботи. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко

  «Перетворюємо Дніпровську міську дитячу лікарню №5 на сучасний медичний центр. Для маленьких пацієнтів – комфортні умови, потужна діагностична та реабілітаційна бази», – зазначив очільник області Валентин Резніченко.

  У 7-поверховому корпусі буде три стаціонарні відділення – педіатричне, неврологічне та психіатричне. А ще – консультативно-діагностичний блок. Там прийматимуть лікарі вузькопрофільних спеціальностей.

  Найцінніше – велика реабілітаційна база. Вона – для відновлення дітей із захворюваннями нервової системи та різними патологіями. Облаштують сучасні зали лікувальної фізкультури, сенсорну кімнату. Відремонтують басейн з підйомником для пацієнтів з інвалідністю. Окреме приміщення матиме лабораторія. На фініші облицювання фасаду. Всередині будівельники зробили більш зручне та продумане планування. Вже взялися за оздоблювальні роботи. Монтують вентиляцію з системою охолодження та підігріву повітря. На часі електрика та сантехніка.

  Дніпровську дитячу лікарню реконструюють за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».