• In English
  • США підтримують Україну на шляху до побудови самодостатньої економіки, - Юлія Свириденко
    Міністерство економіки України, опубліковано 10 січня 2024 року о 11:26

    Перший віце-прем’єр-міністр України - Міністр економіки України Юлія Свириденко під час онлайн зустрічі із спеціальним представником США з економічного відновлення України Пенні Пріцкер обговорила першочергові питання стимулювання зростання української економіки. На зустрічі також були присутні Надзвичайний і Повноважний Посол України в США Оксана Маркарова та Посол США в Україні Бріджит Брінк.

    «Під час розмови обговорили першочергові кроки, які має зробити Україна на шляху до побудови самодостатньої економіки. Мова йшла про створення більш сприятливих умов для залучення інвестицій та збільшення можливостей страхування воєнних ризиків. Також обговорили план реалізації реформ в різних секторах державного управління та економіки - від покращення ефективності роботи митниці та збору податків до збільшення можливостей для українського експорту. Під час зустрічі ми отримали від американських партнерів детальний відгук по кожному пункту. Вони готові підтримати план реформ, який розробляє український Уряд і надають дуже конкретні пропозиції у тому, як реалізувати ті чи інші конкретні кроки. Дякуємо за спільні зусилля у підтримці стабільності української економіки», - наголосила Юлія Свириденко.

    Сторони домовились продовжити консультації найближчим часом із залученням широкого кола приватного бізнесу, інвестиційних компаній та американських банків.