• In English
 • США підтримують курс реформ Уряду, – зустріч Прем’єр-міністра із заступником Міністра фінансів США з міжнародних справ
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 22 червня 2018 року о 15:53

  Сполучені Штати Америки надають високого значення програмам підтримки України і розділяють курс і орієнтири реформ, які проводить український Уряд. Про це сказав заступник Міністра фінансів США з міжнародних справ Девід Малпас під час зустрічі з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом. Зустріч відбулася в рамках перебування Девіда Малпаса в Києві.

  «Ми маємо високий рівень взаємного діалогу, вже провели змістовні переговори в Міністерстві фінансів і у нас великі сподівання на переговори з вами. Ми підтримуємо ваш Уряд на шляху економічних реформ», - сказав Девід Малпас.

  «Наша зустріч – це продовження наших відносин, - відзначив зі свого боку Володимир Гройсман. – Ми відчуваємо підтримку США і на зовнішньому рівні і проведенні внутрішніх реформ. Йдеться і про питання відновлення нашої територіальної цілісності, і про економічні аспекти. Очікуємо на нові можливості нашої взаємодії».

  Під час розмови сторони торкнулися широкого спектру питань двосторонньої взаємодії і обговорили перебіг співпраці з міжнародними фінансовими організаціями, передусім Міжнародним валютним фондом.

  США підтримують курс реформ Уряду, – зустріч Прем’єр-міністра із заступником Міністра фінансів США з міжнародних справ