• In English
  • Співробітництво Мінсоцполітики з організаціями громадянського суспільства є запорукою підвищення якості соціальних послуг
    Міністерство соціальної політики України, опубліковано 30 травня 2019 року о 14:58

    Про це заявила заступник Міністра соціальної політики України з питань європейської інтеграції Олександра Чуркіна під час зустрічі з представниками ГС «Форум НДО в Україні» та чеської НДО «Людина в біді».

    Учасники зустрічі обговорили можливість впровадження проекту, основною метою якого є посилення участі організацій громадянського суспільства та місцевих органів влади в ефективному управлінні та соціальній інтеграції на місцевому рівні на Сході України. В результаті його запровадження планується досягнення розвитку спроможності організацій громадянського суспільства та інших мереж і консультативних рад під їхнім керівництвом.

    «Велика робота повинна бути направлена на роботу з Громадськими організаціями, тому ми, як Міністерство, дуже тісно працюємо з ними на національному рівні, а усі важливі закони, нормативні акти, методичні рекомендації відпрацьовуємо на робочих групах із залученням громадських організацій. Безумовно, тільки за умови співробітництва державного сектору, бенефіціарів і громадських організацій, можна прийти до прийняття збалансованих рішень», - резюмувала Олександра Чуркіна.