• In English
 • Співпраця з Данією: Миколаївщина отримає допомогу на відновлення теплопостачання
  Міністерство розвитку громад та територій України, опубліковано 28 вересня 2022 року о 22:03

  Україна продовжує тісну співпрацю з Данією, зокрема у впровадженні програм відновлення комунальної інфраструктури Миколаївщини. 28 вересня відбулося Друге засідання Координаційного комітету Програми українсько-данського енергетичного партнерства (UDEPP).

  «Сьогодні прийняте важливе рішення про спрямування коштів, передбачених Програмою на поточний період для надання благодійної допомоги, на відновлення теплопостачання Миколаївської області. Підтримка наших міжнародних партнерів сприятиме подоланню труднощів, які можуть спіткати нас під час опалювального сезону», — наголосила заступник Міністра розвитку громад та територій України Наталія Хоцянівська.

  Зазначимо, Міністерство розвитку громад та територій України, Міністерство закордонних справ Данії та Данське енергетичне агентство у 2021 році уклали Угоду про співробітництво в рамках Програми українсько-данського енергетичного партнерства. 

  Завданням Програми є зміцнення сприятливого середовища для інвестицій у сталу енергію та централізоване теплопостачання, що допоможе Україні у досягненні цілей з енергоефективності, відновлюваних джерел енергії, а також модернізації централізованого теплопостачання. Цією Угодою передбачено виділення 6,4 млн данських крон строком до 2026 року на сферу теплопостачання.

  Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов повідомив про чергові практичні результати співпраці з Данією: Уряд Данії надав Миколаєву техніку для першочергового відновлення, зокрема екскаватори, самоскиди та навантажувачі.