• In English
  • Сьогодні всі заводи українського ОПК працюють злагоджено і на найвищому рівні, – Олександр Камишін

    Підприємства українського ОПК почали працювати значно ефективніше. Робота з нарощення обсягів виробництва боєприпасів триває. Однак потужний оборонно-промисловий комплекс – питання років, а не місяців. Про це Міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін розповів в інтерв’ю одному з каналів.

    Він зазначив, що після свого призначення Міністром провів перевірку роботи заводів і багато з них не працювали у вихідні. «Для мене це було дивно на другому році війни. Наразі всі заводи в системі працюють ритмічно, злагоджено і на найвищому рівні», – каже Олександр Камишін.

    Крім того, за словами очільника Мінстратегпрому, ОПК є тією галуззю економіки, яка активно зростає, залучає людей і пропонує достойну зарплату. «Я нещодавно об’їздив 5 заводів в одному місті, і скажу, що на цих заводах середня заробітна плата більша, ніж в регіоні. На деяких – в рази більша. Ми добираємо людей десятками – це хороший показник. Тому я вірю, що ОПК стане локомотивом відновлення економіки, а Україна – арсеналом вільного світу», – підсумував Олександр Камишін.

    Програму про зброю українського виробництва, плани та перспективи вітчизняного ОПК можна переглянути за посиланням.