• In English
 • Сьогодні працюємо на Донеччині. Провів заслуховування підрозділів Націполіції, які захищають країну, - Ігор Клименко
  Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 13 грудня 2023 року о 20:50

  Сьогодні працюємо на Донеччині. Провів заслуховування  підрозділів Національної поліції, які допомагають місцевим та захищають країну. Про це повідомив Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко у своєму Telegram-каналі.   

  "Рік тому ми запустили Білих Янголів, які сьогодні вже виконують не лише функцію евакуації. За цей рік вони стали рятувальниками, психологами, підтримкою для тисяч людей. Часто - останнім шансом залишити територію, де від інтенсивності боїв просто неможливо перебувати. Про них знімають документальні фільми та пишуть світові медіа", - написав очільник МВС.

  Він відзначив, що сьогодні Білих Янголів стало на десяток більше. Десять поліцейських Донеччини отримали сертифікати про проходження навчань та вже найближчими днями вирушать у перші евакуаційні рейси.  

  Відважні поліцейські, пише Міністр, сьогодні отримали нагороди та відзнаки, а ще - кілька нових автомобілів для евакуації. Авто броньовані, оснащені ношами та засобами для першої медичної допомоги.

  Також під час робочої поїздки на східний фронт Ігор Клименко відзначив патрульних поліцейських - зведений загін, який пліч-о-пліч із Силами оборони захищає Україну. Вони беруть участь у бойових діях, евакуюють з поля бою поранених, а про вправних патрульних артилеристів уже ходять легенди. 

  "За майже два роки повномасштабної війни підрозділи Національної поліції стали в рази потужнішими. Вони на фронті, вони в деокупованих регіонах, вони у кожному населеному пункті країни. Дякую, наші #Герої_МВС", - резюмував Ігор Клименко .