• In English
  • Сьогоднішні випускники ХНУПС – майбутнє Повітряних Сил, – Степан Полторак
    Міністерство оборони України, опубліковано 21 червня 2019 року о 13:20

    Сьогодні, 21 червня, на найбільшій площі в Європі – площі Свободи у Харкові – відбувся черговий випуск лейтенантів Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

    «Сьогодні надзвичайна подія в житті Повітряних Сил Збройних Сил України: потужний навчальний заклад – Харківський національний університет Повітряних Сил – завершив підготовку 394 курсантів, які отримали звання лейтенанта та дипломи про вищу освіту! Ці офіцери вже відзавтра поповнять підрозділи Збройних Сил України та стануть на захист держави. Для багатьох сьогоднішніх випускників захист Батьківщини – не нова справа. У строю випускників 3 лейтенанти, нагороджені високою державною нагородою – орденом «За мужність». Дякую кожному за те, що ви визначилися із пріоритетами у своєму житті!» – наголосив Степан Полторак, вітаючи випускників.

    Міністр оборони України вручив пам’ятні медалі золотим медалістам та грошові премії, а також відомчі відзнаки викладачам Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.