• In English
 • Сьогодні наша армія входить в тридцятку найсильніших армій світу та в десятку найсильніших у Європі, - Степан Полторак
  Міністерство оборони України, опубліковано 08 травня 2019 року о 14:15

  8 травня Міністр оборони України Степан Полторак під час урочистостей з нагоди вшанування Дня пам’яті та примирення, зустрівся з батьками загиблих військовослужбовців.

  Глава оборонного відомства відзначив, що у 2014 році Україна не була готовою до військової агресії з боку Російської Федерації, скориставшись чим РФ анексувала Кримський півострів і захопила Донецьк та Луганськ.

  «На жаль, ми пригадали про армію в 2014 році, але у нас є непереможний народ. Чого ворог точно не прорахував – це те, що допомога армії прийде від народу України. Хтось зі зброєю в руках пішов захищати свою землю, хтось став волонтером, хтось просто допомагав армії», - зазначив Міністр оборони.

  Степан Полторак також наголосив, що сьогодні українська армія входить в тридцятку найсильніших армій світу та в десятку найсильніших у Європі.

  «Для того, щоб армія була спроможною захистити свій народ – її треба реформувати, оснащувати, закупляти нові літаки, ракети, танки і сьогодні, завдяки зусиллям усіх ми це робимо. Ми рухаємося до своєї мети - вступу до Північноатлантичного альянсу, який точно забезпечить безпеку нашої держави», - підкреслив він.