• In English
 • Сьогодні ми повністю перезавантажуємо взаємовідносини у сфері інтелектуальної власності, - Тимофій Милованов
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 15 листопада 2019 року о 12:32

  Сьогодні, 15 листопада, Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов звільнив із посади директора департаменту інтелектуальної власності Мінекономіки Жалдака В. О. та керівника підприємства Укрпатент Кудіна А. В. У свою чергу керівник Національного офісу інтелектуальної власності написав заяву про звільнення за власним бажанням.

  Підставою стала колективна скарга працівників Укрпатенту.

  «Сьогодні ми повністю перезавантажуємо взаємовідносини у сфері інтелектуальної власності. Новий орган буде створено виключно на базі Укрпатенту», - наголосив Міністр Тимофій Милованов.

  В.о директора Укрпатенту призначено Наталію Петрову.

  Нагадаємо, сьогодні Міністр Тимофій Милованов повторно зустрівся з колективом Укрпатенту, який 11 листопада звернувся до Міністерства з проханням не допустити ліквідацію підприємства.

  У колективі поскаржилися на протиправні дії Жалдака В. О. щодо підписання «Кошторису для забезпечення розвитку та функціонування державної системи правової охорони інтелектуальної власності у 2018 році, що формується за рахунок надходжень на рахунки Укрпатенту від зборів за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти інтелектуальної власності». Уперше кошторис підписував не керівник підприємства, а чиновник Міністерства.

  Працівники вказували на численні скарги від спеціалістів галузі, затягування в розгляді заявок від торгових марок, низькі зарплати й відтік кадрів.

  Крім того, чиновники створили дублюючий орган - Національний офіс інтелектуальної власності (НОІВ). Існування двох інституцій у сфері інтелектуальної власності (Укрпатенту та НОІВ) є економічно недоцільним та призводить до занепаду Укрпатенту як основного закладу експертизи.

  Відео додається /за посиланням/.

  Сьогодні ми повністю перезавантажуємо взаємовідносини у сфері інтелектуальної власності, - Тимофій Милованов Сьогодні ми повністю перезавантажуємо взаємовідносини у сфері інтелектуальної власності, - Тимофій Милованов Сьогодні ми повністю перезавантажуємо взаємовідносини у сфері інтелектуальної власності, - Тимофій Милованов Сьогодні ми повністю перезавантажуємо взаємовідносини у сфері інтелектуальної власності, - Тимофій Милованов