• In English
 • Служба зайнятості наближає послуги до жителів постраждалих громад
  Державна служба зайнятості, опубліковано 14 листопада 2023 року о 11:15

  Нещодавні обласні служби зайнятості п’яти регіонів України, які найбільше постраждали від російської агресії, отримали від Програми розвитку ООН в Україні в межах Програми відновлення та розбудови світу за фінансову підтримку Уряду Німеччини через Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH мобільні центри зайнятості.

  Це спеціальні транспортні засоби, забезпечені сучасною технікою, зокрема – комп’ютерною та оргтехнікою, меблями, генератором, засобами зв’язку, що є необхідним для оперативного надання спектру послуг жителям громади, найбільш постраждалих від бойових дій. Оснащення мобільного центру дозволяє проводити консультації та тренінги, ярмарки вакансій та презентації роботодавців.

  Наразі такі мобільні центри вже почали працювати у віддалених громадах Донецької, Миколаївської та Харківської областей. Місцеві мешканці отримали можливість отримувати послуги без відвідування центрів зайнятості. Їм надаються індивідуальні та групові консультації: з питань працевлаштування, отримання допомоги по безробіттю , оформлення ваучерів на навчання, можливостей участі в грантових програмах щодо започаткування або розширення вже ді бізнесу. Також під час візиту надані консультації роботодавцям – вони включені в дію державних програм фінансової підтримки бізнесу.

  Безперечно, такі заходи пришвидшують економічне відновлення постраждалих регіонів, покращують інформованість місцевих жителів про сучасні послуги та можливості служби зайнятості, пришвидшують пошукові роботи та забезпечують роботодавців мешканців необхідними кадрами.

  Найближчим часом мобільні центри починають свою роботу в Херсонській та Одеській області – наразі завершується оформлення всіх деяких документів.