• In English
 • Славомір Новак: Хочу наголосити на тому, що, як керівник Державного агентства автомобільних доріг, я найбільше зацікавлений в тому, щоб забезпечити якість проведення ремонтів
  Державне агентство автомобільних доріг України, опубліковано 23 травня 2018 року о 13:53

  Хочу наголосити на тому, що, як керівник Державного агентства автомобільних доріг, я найбільше зацікавлений в тому, щоб забезпечити якість проведення ремонтів. Про це 23 травня на засіданні Уряду заявив керівник Державного агентства автомобільних доріг України, доповідаючи про контроль якості дорожніх робіт.

   «Наш підхід має нульову толерантність до неякісної роботи усіх учасників дорожнього ринку.

  Маємо розуміти, що після ремонтів в усіх країнах світу недоліки були, є і будуть. Але такі недоліки повинні бути ліквідовані за рахунок підрядників у межах гарантійних термінів.

  Зі свого боку ми забезпечили внесення змін до усіх договорів, які укладаються з цього року і в подальшому. Ми передбачили гарантійний термін для поточного середнього ремонту – 5 років, на капітальний ремонт – 10 років.

  Тобто протягом цього часу жодна копійка платників податків не буде витрачена на виправлення помилок приватних компаній, які виконують ремонтно-будівельні роботи.

  Наше завдання – виявити дефекти, вказати підряднику, який виконував ці роботи, на недоліки, змусити його за власні кошти виправити ці недоліки», - сказав Славомір Новак.

  Керівник Укравтодору наголосив, що цього року до служб автомобільних доріг будемо підходити більш жорстко з огляду на необхідність своєчасного та якісного проведення робіт.