• In English
 • Склад групи представників України у Координаційній Групі Фонду E5P буде оновлено
  Міністерство енергетики України, опубліковано 28 жовтня 2020 року о 17:53

  Сьогодні Кабінет Міністрів погодив проект Розпорядження Президента України «Про внесення змін до Розпорядження Президента України від 19 жовтня 2012 року № 195».

  Проектом пропонується актуалізувати склад групи представників України в Координаційній Групі Фонду Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля та визначити належного представника України в Асамблеї Вкладників Фонду.

  Зокрема, запропоновано призначити головою групи представників та представником в Асамблеї Вкладників в.о. Міністра енергетики Ольгу Буславець.

  Уряд погодив проект Розпорядження із доопрацюванням з метою доповнення складу групи представників.

  В рамках роботи Фонду щорічно передбачається проведення низки засідань, серед яких: Асамблея Вкладників Фонду, яка планується до проведення на початку грудня поточного року, а також низка засідань Координаційної групи Фонду.

  Нагадаємо, для продовження участі України у Фонді E5P 23 липня 2020 року Ольга Буславець підписала Угоду про внесок між Україною та Європейським банком реконструкції та розвитку щодо участі України у Фонді Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля.