• In English
 • Схвалено проект Національної стратегії з питань протимінної діяльності до 2033 року
  Міністерство оборони України, опубліковано 12 лютого 2024 року о 19:29

  У Міністерстві оборони України провели засідання Національного органу з питань протимінної діяльності. Участь у заході взяли представники профільних міністерств.

  На засіданні ухвалили низку важливих рішень, що дозволять покращити ситуацію з протимінної діяльності в Україні, яка склалась внаслідок повномасштабного вторгнення російської федерації.

  Зокрема, схвалено проект Національної стратегії з питань протимінної діяльності до 2033 року, яку невдовзі подадуть на розгляд та затвердження Радою національної безпеки та оборони України.

  Також обговорили питання замовлення, планування та координації виконання завдань з розмінування внутрішніх вод, територіального моря, виключної морської економічної зони України.

  Серед інших питань – зосередили увагу на плануванні та координації інформаційних заходів для зменшення соціального, економічного та екологічного впливу вибухонебезпечних предметів на життя та діяльність українського населення.

  Основним завданням Національного органу з питань протимінної діяльності є формування державної політики та координація в Україні всіх заходів протимінної діяльності, включаючи гуманітарне розмінування.