• In English
 • Ситуація в контрольних пунктах в'їзду-виїзду на лінії розмежування
  Адміністрація Державної прикордонної служби України, опубліковано 16 квітня 2018 року о 09:41

  У контрольних пунктах в’їзду-виїзду, що на лінії розмежування в районі проведення операції Об’єднаних сил, сьогодні вранці на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість транспортних засобів:

  «Майорське» – 20/50; «Мар’їнка» – 30/60; «Новотроїцьке» – 20/20; «Гнутове» – 30/20.

  Пасажиро-транспортний потік в усіх контрольних пунктах в’їзду-виїзду був дещо зменшеним.

  Загалом через КПВВ прослідувало 26,4 тисячі осіб та 4,3 тисячі транспортних засобів:

  «Майорське» – 5987 осіб та 965 транспортних засобів;

  «Мар’їнка» – 7006 осіб та 1410 транспортних засобів;

  «Новотроїцьке» –5115 осіб та 1197 транспортних засобів;

  «Гнутове» – 2725 осіб та 745 транспортних засобів;

  «Станиця Луганська» – 5570 осіб.

  Правоохоронці Краматорського загону у КПВВ «Мар’їнка» та «Майорське» під час огляду двох транспортних засобів спільно з працівниками фіскальної служби виявили комплектуючі до комп’ютера та автозапчастини на суму майже 115 тисяч гривень. Водіїв разом з автівками та товаром передано працівникам ДФС для прийняття правового рішення.

  А в КПВВ «Станиця-Луганська» прикордонники Лисичанського загону в паспортному документі громадянина України, який йшов на вхід з ТОТУ, виявили третє вікове фото, завірене підробленими конгревною та мастичною печатками. До Нацполіції направлено повідомлення для внесення до ЄРДР відомостей про виявлення ознак кримінального правопорушення, передбаченого ст.358 КК України.

  Крім того, в КПВВ «Мар’їнка» співробітники Держприкордонслужби зафіксували один випадок, коли громадянин України намагався за грошову винагороду пройти оформлення поза чергою. На таку пропозицію подорожуючий отримав від прикордонників категоричну відмову, після чого порушника передано представникам Національної поліції.