• In English
 • Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду в районі проведення операції Об’єднаних сил
  Адміністрація Державної прикордонної служби України, опубліковано 19 серпня 2018 року о 10:33

  У контрольних пунктах в’їзду-виїзду, що на лінії зіткнення в районі проведення операції Об’єднаних сил, сьогодні зранку на в’їзд та виїзд знаходилося така кількість транспортних засобів:

  «Майорське» – 15/15; «Мар’їнка» – 0/0; «Новотроїцьке» – 40/35; «Гнутове» – 10/10.

  Загалом минулої доби зафіксовано певне зменшення пасажиро-транспортного потоку через КПВВ. Усього контрольні пункти перетнуло 42,4 тисячі осіб та 6 тисяч транспортних засобів:

  «Майорське» – 9980 осіб та 1255 транспортних засобів;

  «Мар’їнка» – 10415 осіб та 1940 транспортних засобів;

  «Новотроїцьке» – 8950 осіб та 1750 транспортних засобів;

  «Гнутове» – 4350 осіб та 1020 транспортних засобів;

  «Станиця Луганська» – 8705 осіб.

  Прикордонники Лисичанського та Краматорського загонів спільно з представниками фіскальної служби, зі складу Об’єднаних сил, завадили трьом спробам порушенню правил переміщення товарів через лінію зіткнення в КПВВ «Станиця Луганська» та «Мар’їнка». Серед виявленого – парфумерія, тютюнові вироби та одяг. Сума оцінки наразі встановлюється. Товари передано представникам ДФС для подальшого правового рішення.

  Крім того, в КПВВ «Мар’їнка» прикордонники зафіксували один випадок, коли громадянин України намагався «домовитися» щодо позачергового та безперешкодного пропуску через лінію зіткнення за грошову винагороду. На таку пропозицію особа отримала від прикордонників категоричну відмову, правопорушення задокументовано, громадянина передано представникам Національної поліції.