• In English
 • Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду в районі проведення операції Об’єднаних сил
  Адміністрація Державної прикордонної служби України, опубліковано 28 травня 2018 року о 09:41

  У контрольних пунктах в’їзду-виїзду, що на лінії зіткнення в районі проведення операції Об’єднаних сил, сьогодні вранці на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість транспортних засобів:

  «Майорське» – 0/40; «Мар’їнка» – 0/60; «Новотроїцьке» – 40/50; «Гнутове» – 20/10.

  Загалом минулої доби через КПВВ прослідувало 30,4 тисячі осіб та 4,1 тисячі транспортних засобів:

  «Майорське» – 6470 осіб та 905 транспортних засобів;

  «Мар’їнка» – 7510 осіб та 1527 транспортних засобів;

  «Новотроїцьке» - 5536 осіб та 1150 транспортних засобів;

  «Гнутове» – 2240 осіб та 570 транспортних засобів;

  «Станиця Луганська» – 8695 осіб.

  Учора в КПВВ «Станиця Луганська» прикордонники Лисичанського загону спільно з представниками фіскальної служби, діючи у складі Об’єднаних сил, виявили монету XVIII  століття. Так, з тимчасово окупованої частини Луганської області в контрольний пункт в'їзду-виїзду «Станиця Луганська» прибув 47-річний луганчанин. Під час оформлення громадянина та огляду його речей правоохоронці виявили старовинну монету, датовану 1743 роком. Знахідка, ймовірно, становить культурну та історичну цінність. Предмет вилучено представниками ДФС для проведення необхідних експертиз.

  Крім того, у цьому ж КПВВ прикордонники спільно з працівниками фіскальної служби виявили серед особистих речей громадянина України десять блоків сигарет «Прима Дона» з акцизною маркою «ЛНР». Товар, який чоловік ніс із ТОТУ, вилучено співробітниками ДФС для прийняття правового рішення.

  А в КПВВ «Майорське» прикордонники Краматорського загону спільно з працівниками ДФС на вхід з ТОТУ в особистих речах нашого співвітчизника виявили паспорт, виданий т.з. ДНР. Громадянина передано співробітникам Нацполіції.