• In English
 • Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду в районі проведення операції Об’єднаних сил
  Адміністрація Державної прикордонної служби України, опубліковано 03 серпня 2019 року о 10:50

  Усі КПВВ на лінії розмежування відкрилися вчасно та функціонують у штатному режимі.

  Минулої доби через КПВВ прослідувало більше 43 тисяч осіб та 5,2 тисячі транспортних засобів:

  «Майорське» – 10135 осіб та 1235 транспортних засобів;

  «Мар’їнка» – 9215 осіб та 1560 транспортних засобів;

  «Новотроїцьке» – 8010 осіб та 1390 транспортних засобів;

  «Гнутове» – 4798 осіб та 1057 транспортних засобів;

  «Станиця Луганська» – 10880 осіб.

  Сьогодні зранку в КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість  транспортних засобів: «Майорське» – 30/40; «Мар’їнка» – 0/10; «Новотроїцьке» – 15/40; «Гнутове» – 20/10.

  Учора військовослужбовці Донецького прикордонного загону спільно зі співробітниками ДФС зі складу Об'єднаних сил у КПВВ «Гнутове» припинили спробу переміщення через лінію розмежування з порушенням встановленого порядку товарів на суму близько 20 тисяч гривень. Товар вилучено представниками ДФС для здійснення оформлення матеріалів справ про адміністративні правопорушення.

  Крім того, прикордонники Краматорського загону в КПВВ «Мар’їнка» виявили автомобіль «ВАЗ», який значився в базі даних Інтерполу як викрадений на території України. Поінформовано чергового Укрбюро Інтерполу в м. Києві. Автомобіль та водія передано співробітникам Нацполіції.

  Також до Нацполіції направлено повідомлення для внесення до ЄРДР відомостей про виявлення ознак кримінального правопорушення, передбаченого ст.369 КК України (Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) в  КПВВ «Гнутове». У контрольному пункті громадянин України намагався підкупити прикордонників та запропонував хабар за безперешкодний пропуск автомобіля з товаром без проведення огляду. Особу передано співробітникам Нацполіції.