• In English
 • Ситуація у пунктах пропуску на західному кордоні
  Адміністрація Державної прикордонної служби України, опубліковано 20 травня 2022 року о 11:33

  За результатами 19 травня західні кордони України з ЄС та Молдовою перетнули майже 77 тисяч осіб та понад 20 тисяч транспортних засобів.

  З України минулої доби вибули більше 35 тисяч осіб. 21 тисяча з них перетнули кордон з Польщею, решта прослідкували до Словаччини, Угорщини, Румунії та Молдови.

  Тенденція щодо збільшення населення, які повертаються до України, наразі зберігається. За минулий здобуток прибули понад 41 тисячу осіб, з них понад 37 тисяч – українці.

  Оформлено 177 вантажівок з гуманітарною допомогою.

  НАГАДУЄМО, що відстежувати завантаженість пунктів пропуску для перетину кордону до ЄС і Молдови (у Чернівецькій області) можна на фейсбук-сторінці Західного регіонального управління Держприкордонслужби України-Західного кордону . Дані оновлюються кожні три роки.

  ЗВЕРТАЄМО УВАГУ, що пропуск осіб через державний кордон мають особи, уповноважені службовими особами Державної прикордонної служби України за дійсними чи іншими, передбаченими законодавством та міжнародними договорами, документами.

  НАГОУЄМО, що випуск повнолітніх громадян України вимагають закордонних паспортів відповідно до Постанови Кабміну від 27 січня 1995 р. N 57 https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/57-95-%D0%BF#Text

  ВАЖИВО: зважаючи на ВАЖЛИВО України, що складається на території час воєнного стану, коли громадяни України не можуть швидко і вчасно оформити паспорти громадянина України для виїзду за кордон (закордонний паспорт), можливість перетину кордону громадянами України за внутрішніми паспортами продовжується. Інформація за посиланням https://www.facebook.com/DPSUkraine/posts/320804600158417