• In English
 • Усі КПВВ на лінії розмежування відкрилися за графіком зимового періоду та працюють у штатному режимі
  Адміністрація Державної прикордонної служби України, опубліковано 18 лютого 2019 року о 09:13

  Усі КПВВ на лінії розмежування відкрилися за графіком зимового періоду та працюють у штатному режимі.

  Минулої доби через КПВВ прослідувало 29,5 тисячі осіб та 3,7 тисячі транспортних засобів:

  «Майорське» – 6535 осіб та 790 транспортних засобів;

  «Мар’їнка» – 6210 осіб та 985 транспортних засобів;

  «Новотроїцьке» - 5755 осіб та 1150 транспортних засобів;

  «Гнутове» – 3040 осіб та 795 транспортних засобів;

  «Станиця Луганська» – 7945 осіб.

  Сьогодні зранку в КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість транспортних засобів: «Майорське» – 30/50; «Мар’їнка» – 150/50; «Новотроїцьке» – 50/60; «Гнутове» – 40/40.

  Учора прикордонники Донецького загону спільно зі співробітниками ДФС зі складу Об'єднаних сил у КПВВ «Гнутове» припинили спробу переміщення через лінію розмежування 920 кг морожених кальмарів з порушенням встановлених правил. Товар загальною вартістю майже 200 тисяч гривень вилучено представниками фіскальної служби для прийняття правового рішення.

  Крім того, прикордонні наряди в КПВВ «Майорське» та «Мар’їнка» за допомогою службових собак виявили у громадян 2 патрони калібру 5,45 мм та 11 г речовини рослинного походження сіро-зеленого кольору, попередньо канабісу. За даними фактами прикордонниками направлені повідомлення до територіальних підрозділів Національної поліції України про виявлення ознак кримінального правопорушення.

  У КПВВ «Мар’їнка» прикордонники зафіксували два випадки, коли громадяни України намагалися «домовитися» щодо безперешкодного перетину лінії розмежування. На таку пропозицію особи отримали від прикордонників категоричні відмови. Кримінальні правопорушення за ст. 369 ККУ «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі» задокументовано, громадян передано представникам Національної поліції для проведення подальших слідчих дій.