• In English
 • Систему безоплатної правової допомоги координуватиме новопризначена заступник Міністра юстиції Іванна Смачило
  Міністерство юстиції України, опубліковано 13 липня 2018 року о 13:53

     Заступник Міністра юстиції Іванна Смачило під час офіційного представлення висловила запевнення у повній підтримці ініціатив системи безоплатної правової допомоги Координаційного центру при Міністерстві юстиції.

  «Система правової допомоги дуже потужна, надзвичайно соціальна, але ідеальної системи ще ніхто не придумав. Координаційний центр – це якраз та система, яка відповідає вимогам того, чого хочуть громадяни, чого хочуть люди, але стояти на місці не можна, адже тенденції змінюються», - зазначила заступник Міністра Іванна Смачило.

  Директор Координаційного центру Олексій Бонюк коротко представив місію, бачення та цінності, а також паспорт розвитку системи безоплатної правової допомоги, акцентувавши увагу на досягненнях та викликах. Заступника Міністра було запрошено долучитися до розроблення низки концепцій та реалізації ініціатив у сфері правової допомоги, удосконалення якості роботи адвокатів, розвитку людського потенціалу системи та правничого середовища загалом, а також взяти участь у найближчих заходах.

  Іванна Смачило має значний досвід роботи в громадському середовищі, адвокатської діяльності, очолювала управління юстиції у Рівненській та Львівській областях. Таке знання правових проблем українців «зсередини» дасть змогу більш ефективно орієнтувати систему правової допомоги на сучасні потреби та виклики.