• In English
 • Система сповіщення громадян про надзвичайні події запрацює після запуску Мультиплексу МХ-7, - Держспецзв’язку
  Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України, опубліковано 18 серпня 2021 року о 09:27

  Система сповіщення громадян про надзвичайні події є одним з елементів державної загальнонаціональної цифрової телемережі Мультиплекс МХ-7, рішення про будівництво якої було ухвалено Радою національної безпеки і оборони України. Про це в інтерв’ю одному з телеканалів сказав заступник Голови Держспецзв’язку Володимир Трофименко.

  За його словами, після побудови Мультиплексу МХ-7 сповіщення про надзвичайні ситуації, погодні катаклізми чи інші небезпечні для людей події транслюватимуться як в ефірі каналів, так і через радіостанції, які мовитимуть на новому мультиплексі.

  Урядом вже ухвалена постанова про затвердження Програми підвищення обороноздатності й безпеки держави в частині матеріально-технічного забезпечення побудови загальнонаціональної цифрової багатоканальної телемережі МХ-7.

  «Зараз проходить процедуру узгодження ще одна постанова Кабінету Міністрів України. Вона стосуватиметься умов кредитування Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення, який входить у сферу управління Держспецзв’язку і відповідатиме за будівництво мультиплексу. З моменту ухвалення постанови та підписання кредитного договору ми матимемо 6 місяців, щоб запустити сьомий мультиплекс», - додав Володимир Трофименко.