• In English
 • Штучна дискредитація реформ у галузі будівництва не завадить процесу якісних змін, - Голова Держархбудінспекції
  Державна архітектурно-будівельна інспекція України, опубліковано 20 листопада 2018 року о 16:53

  Незважаючи на намагання деяких осіб дискредитувати розпочаті зміни у держархбудконтролі, Держархбудінспекція продовжить цілеспрямовано реалізовувати реформи у галузі будівництва, започатковані Урядом. На цьому наголосив 20 листопада Голова Державної архітектурно-будівельної інспекції України Олексій Кудрявцев під час брифінгу в інформаційному агентстві «Інтерфакс-Україна».

  «Сьогодні проти реальних змін у системі держархбудконтролю, направлених на боротьбу з корупцією, розпочалася широкомасштабна інформаційна кампанія з дискредитації започаткованих ініціатив Держархбудінспекції та особисто проти мене. Це спрямовано на те, щоб зупинити ті реформи, які ми реалізуємо. Сьогодні вони на завершальній стадії, і тому так болюче на них реагують ті, хто проти змін. Однак розпочаті реформи вже не зупинити. Ми продовжуємо рухатися далі та реалізовувати визначені заходи», - зауважив Олексій Кудрявцев.

  За його словами, наступним кроком у вдосконаленні роботи держархбудконтролю є розширення онлайн-платформи – «Прозора ДАБІ». Це відкрита система розгляду дозвільних документів у будівництві та проведення інспекційних заходів. Сервіс спрямований на запобігання можливим зловживанням, затягуванню процедур, прийняттю неправомірних рішень з боку посадових осіб.

  «На сьогодні до платформи підключений центральний апарат та територіальні органи Держархбудінспекції. Однак на таких засадах відкритості та прозорості мають працювати всі органи держархбудконтролю, тому ми будемо пропонувати підключитися до системи і місцевому самоврядуванню, тобто новоутвореним інспекціям. Сьогодні я звернувся до народних депутатів України з проханням підтримати започатковані заходи та сприяти приєднанню місцевих інспекцій до системи «Прозора ДАБІ», - відзначив Голова Держархбудінспекції.

  Олексій Кудрявцев наголосив, що чесний бізнес вже оцінив роботу онлайн-платформи «Прозора ДАБІ» позитивно та підтримав ініціативу Держархбудінспекції.

  Щодо фейкових публікацій та перекручування фактів у медіа-просторі, Голова Держархбудінспекції закликав представників ЗМІ не сприймати чужі провокації, а в першу чергу аналізувати та перевіряти інформацію. За необхідності ДАБІ готова надавати офіційні коментарі щодо роботи відомства та системи держархбудконтролю загалом.