• In English
 • Щодо безпекової ситуації у контрольних пунктах в’їзду-виїзду на лінії зіткнення за минулий тиждень
  Адміністрація Державної прикордонної служби України, опубліковано 02 березня 2019 року о 15:29

  Протягом тижня усі КПВВ на лінії зіткнення в межах Донецької та Луганської областей працювали у штатному режимі.

  Загалом за вказаний періоду у встановленому порядку через лінію зіткнення було оформлено 222 тисячі громадян та 27,8 тисячі транспортних засобів. Відмовлено в пропуску через лінію зіткнення 126 особам у зв’язку з відсутністю необхідних документів.

  На контрольовану територію прослідували 15 внутрішньо переміщених осіб, які залишили свої оселі на тимчасово окупованій території України через складну соціально-економічну ситуацію.

  Під час здійснення контрольно-перевірочних заходів прикордонниками на контрольних пунктах в’їзду-виїзду виявлено 8 паспортних документів України з ознаками часткової підробки та 2 незаконні ідентифікаційні документи, видані окупаційною адміністрацією РФ.

  За адміністративні правопорушення до відповідальності в контрольних пунктах в’їзду-виїзду на лінії зіткнення притягнуто 7 громадян, відносно яких встановлено, що вони перетнули державний кордон України з Російською Федерацією в недіючих пунктах пропуску на тимчасово неконтрольованій ділянці українсько-російського кордону. Крім цього, виявлено 4 іноземців, які порушили правила перебування на території України.

  Через КПВВ «Новотроїцьке» на тимчасово окуповану територію України прослідувала 21 вантажівка з гуманітарною допомогою для мешканців Донбасу. Загалом оформлено гуманітарний вантаж вагою 414 тонн.

  У ході виконання службових обов’язків у КПВВ військовослужбовці Держприкордонслужби, що діють у складі Об’єднаних сил, зафіксували 7 випадків, коли громадяни намагалися «домовитися» про безперешкодний перетин лінії зіткнення. За цими фактами до Національної поліції направлені повідомлення про виявлення ознак кримінальних правопорушень.