• In English
 • Щоб посилити репутацію країни у світі – треба добре комунікувати, - порада фахівця з Великобританії
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 18 квітня 2019 року о 19:22

  Посилення голосу України на міжнародній арені – чому це важливо та як досягнути поставленої цілі, за допомогою яких методів та інструментів. Дану тему на сьогоднішній зустрічі у рамках #єдинигоголосу розкрив керівник відділу комунікацій у Європі при Міністерстві закордонних справ Великої Британії Ендрю Френсіс (Andrew Francis).

  Він наголосив: «Комунікації на сьогодні є основою успіху. Як рука Уряду у міжнародному спілкуванні – нам це треба робити дуже добре, щоб посилити репутацію країни у світі».

  Тому, як підкреслив Ендрю Френсіс, в урядових комунікаціях особливу увагу необхідно приділити плануванню. А організовуючи комунікаційну кампанію, варто продумати все до деталей: що і для кого мовець бажає донести, якої цілі досягнути, за допомогою яких інструментів та каналів комунікації, враховуючи інформаційні потреби сьогодення. «Нині люди «споживають» медіа-контент ТОДІ і ТАМ, ДЕ їм зручно», - підкреслив спікер.

  Водночас він зауважив, що інформація не завжди є «королевою гри», інколи краще використовувати інфографіки чи якийсь наочний матеріал.

  Ендрю Френсіс розповів також про роль бренда в комунікаціях на прикладі досвіду Великобританії та України. Було підкреслено, що бренд – це дія; кожна людина може бути амбасадором бренда. Бренд говорить про знання, досягнення, авторитет, інструменти тощо.

  Важливою складовою для формування іміджу України та виходу на міжнародну арену є її бренд – Ukraine NOW. Тому українці мають показати свої сильні сторони в різних сферах – сформувати наратив успіху.

  «Ukraine NOW – це важлива річ сьогодні. Центральна команда – передавайте активи тим підрозділам, які можуть вчасно їх використати на користь загальної справи. Без допомоги на місцях – нічого не вийде», - порадив Ендрю Френсіс.

    

  Щоб посилити репутацію країни у світі – треба добре комунікувати, - порада фахівця з Великобританії Щоб посилити репутацію країни у світі – треба добре комунікувати, - порада фахівця з Великобританії Щоб посилити репутацію країни у світі – треба добре комунікувати, - порада фахівця з Великобританії Щоб посилити репутацію країни у світі – треба добре комунікувати, - порада фахівця з Великобританії Щоб посилити репутацію країни у світі – треба добре комунікувати, - порада фахівця з Великобританії Щоб посилити репутацію країни у світі – треба добре комунікувати, - порада фахівця з Великобританії Щоб посилити репутацію країни у світі – треба добре комунікувати, - порада фахівця з Великобританії