• In English
 • Шахти із заборгованістю перед працівниками повинні будуть спрямовувати на виплату зарплат 80% коштів від реалізації продукції, — Денис Шмигаль
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 21 липня 2021 року о 14:13

  Вчасно та в повному обсязі виплачена зарплата для шахтарів — один із ключових параметрів для стабільної роботи вугільної галузі та енергетичного сектору загалом. На цьому наголосив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час чергового засідання Уряду 21 липня.

  «Уряд сьогодні приймає нові правила, відповідно до яких шахти, що мають заборгованості перед працівниками, повинні в обов’язковому порядку спрямувати на виплату зарплат 80% коштів від реалізації продукції. Це сприятиме тому, щоб шахтарські підприємства розрахувалися за старі зарплатні борги та не створювали нових», — відзначив Денис Шмигаль.

  Прем’єр-міністр також нагадав про підготовку до старту в Україні програми зі справедливої трансформації вугільних регіонів, невід’ємною частиною якої мають стати нові підприємства, нові можливості для бізнесу та нова якість соціальної інфраструктури.

  Шахти із заборгованістю перед працівниками повинні будуть спрямовувати на виплату зарплат 80% коштів від реалізації продукції, — Денис Шмигаль