• In English
 • СЕС у домогосподарствах – вигідна інвестиція у власну енергонезалежність

  За останні кілька років попит на СЕС зростає в геометричній прогресії. І на сьогодні вже більше 25 тис. домогосподарств усвідомлюють вигоду від власних СЕС, а саме:

  самостійно генерувати енергію та забезпечувати свої потреби;

  економити на платіжках за комунальні послуги;

  моніторити енергоспоживання та ставати більш енергоефективними, адже чим більше енергії заощаджуєш, тим більше реалізуєш в мережу.

  «Окрім цього, СЕС домогосподарств позитивно впливає на роботу енергосистеми, оскільки мала розподілена генерація сприяє зменшенню втрат в мережах», - повідомив Юрій Шафаренко, заступник Голови Держенергоефективності, у коментарі для каналу «Еспресо».

  Нагадаємо, що Держенергоефективності за підтримки ЄС запровадило інформаційну кампанію про переваги відновлюваних джерел енергії для населення «Чиста енергія для Вашої родини».

  До Вашої уваги – цікавий відеоролик та практичні брошури про те, як стати енергонезалежним, на сайті Агентства: http://saee.gov.ua/uk/content/renewables.

  «Переконаний, що кількість родин, охочих бути незалежними від енергопостачальників, збільшуватиметься у рази. Вартість технологій зменшується, а «чисті» джерела – відновлювані, подаровані природою, а значить їхнє використання вигідне в довгостроковій перспективі», - прокоментував Юрій Шафаренко.