• In English
  • Сергій Ткачук за результатами робочого візиту до Малайзії: відкриваємо експортні ринки для українських виробників молочної та продукції птахівництва

    Держпродспоживслужба опрацювала вимоги щодо імпорту столових яєць та яєчних продуктів з України до Малайзії та надала проекти санітарних сертифікатів для експорту столових яєць з України до Малайзії та для експорту яєчних продуктів з України до Малайзії. Крім того, існує великий інтерес українських виробників м’яса птиці та продуктів з нього до експорту до Малайзії.

    Наступним кроком є інспектування представниками компетентного органу Малайзії українських підприємств з виробництва м’яса птиці та продуктів з нього, столових яєць і яєчних продуктів, зацікавлених в експорті. Про це обговорив Голова Держпродспоживслужба Сергій Ткачук з колегами Департаменту ветеринарних служб (DVS) Міністерства сільського господарства та харчової промисловості Малайзії під час робочого візиту до Малайзії в складі української делегації на чолі з заступником Міністра економіки України – Торговим представником України Тарасом Качкою.

    «Сьогодні Україна переживає нелегкі часи, і експорт української продукції є рушієм для розвитку нашої економіки. Ми дуже вдячні Малайзії за можливість розширити українські експортні позиції, а саме продукції птахівництва, яєць та яєчних продуктів, молоко та молочні продукти. Перші кроки вже в цьому напряму зроблені, попереду головний етап - аудит», - зазначив Сергій Ткачук.

    Крім того, очільник служби зустрівся з представниками Halal Development Corporation (РDC). Так, як для відкриття ринку необхідно проведення інспекції наших виробників халяльними аудиторами. Це вимоги країни-призначення, адже халяль - це те, що дозволено ісламським правом, приміром, те, що дозволяється вживати в їжу, харчові продукти, які не порушують мусульманських харчових заборон

    Держпродспоживслужба продовжує роботу над відкриттям нових ринків для українського експорту, усуваючи технічні перешкоди в торгівлі, а також забезпечуючи державні гарантії щодо дотримання вимог країн-партнерів.