• In English
 • Сергій Яровий: Посилені заходи безпеки на автошляхах триватимуть до кінця туристичного сезону
  Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 24 липня 2018 року о 10:54

  Посилені заходи безпеки на автошляхах триватимуть до кінця туристичного сезону. Про це сьогодні, 24 липня, повідомив перший заступник Міністра внутрішніх справ Сергій Яровий.

  «Посилення заходів безпеки дорожнього руху – це не тимчасова акція, а постійна робота. Наразі патрульні групи розширені військовослужбовцями Нацгвардії. Збільшена щільність патрульних постів на трасах державного та міжнародного значення. Все це триватиме до закінчення туристичного сезону», - зазначив перший заступник Міністра внутрішніх справ.

  Він додав, що тривають спільні з територіальними підрозділами Укртрансбезпеки перевірки щодо дотримання правил та умов перевезення громадян.

  «Основними причинами ДТП за участю перевізників є неналежний технічний стан транспортних засобів та свідоме ігнорування водіями вимог правил дорожнього руху. Крім цього, в гонитві за наживою недобросовісні перевізники нерідко вносять зміни у конструкцію салону, збільшуючи його місткість та свідомо наражаючи пасажирів на небезпеку у випадку надзвичайної ситуації. Всі ці порушення мають бути виявлені та отримати відповідну реакцію правоохоронців», - сказав Сергій Яровий.

  Заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький зауважив, що керівництво Нацполіції вже затвердило План невідкладних заходів щодо посилення безпеки дорожнього руху та зниження аварійності на території держави.

  «Ми провели аналіз аварійності та розробили детальний План із залучення додаткових сил і засобів підпорядкованих підрозділів для організації ефективного нагляду за дорожнім рухом. Взято під особистий контроль несення служби нарядами патрульної поліції на автомобільних дорогах державного та міжнародного значення, місцях концентрації дорожньо-транспортних пригод та місцях з напруженим рухом, у першу чергу в напрямку південних регіонів держави та країн Європейського Союзу», - додав він.

  Нагадаємо, за попередню добу поліцейські виявили більше 80 перевізників-порушників.