• In English
 • Сергій Яровий: Підрозділи МВС забезпечать правопорядок під час дебатів кандидатів на пост Президента
  Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 18 квітня 2019 року о 17:24

  Підрозділи МВС забезпечать правопорядок під час дебатів кандидатів на пост Президента. Про це сьогодні, 18 квітня, перший заступник Міністра внутрішні справ Сергій Яровий повідомив під час координаційної наради напередодні проведення дебатів між кандидатами на пост Президента. У нараді взяли участь представники органів системи МВС, КМДА, Служби безпеки України та Управління державної охорони.

  «Всі підрозділи МВС переведені у посилений варіант несення служби. Ми очікуємо, що на «Олімпійському» будуть присутні близько 60 тисяч громадян. Планується залучити до 10 тисяч правоохоронців. Буде можливість екстреної санітарної евакуації як ззовні, так і зсередини стадіону», - додав Сергій Яровий.

  Перший заступник Міністра повідомив, що запуск глядачів на НСК «Олімпійський» розпочнеться о 16:00.

  «Будуть вжиті безальтернативні заходи безпеки, встановлені фільтраційні пункти, обмежено рух всіх видів транспорту», - додав він.

  Голова Національної поліції Сергій Князєв запевнив, що поліція унеможливить всі прояви масових порушень громадського порядку.

  «Важливість завтрашнього заходу неможливо переоцінити. Ми не допустимо жодного збою», - сказав він.

  Перший заступник голови ДСНС Олег Мельчуцький повідомив, що Держслужба з надзвичайних ситуацій готова до виконання поставлених перед нею завдань.

  «На стадіоні будуть присутні понад 160 рятувальників та 15 одиниць техніки. Підготовлено резерв у кількості 300 осіб та 80 одиниць техніки. Серед них будуть й представники піротехнічного підрозділу та підрозділу радіаційної, хімічної, біологічної та ядерної безпеки», - додав він.

  Заступник голови Національної поліції Олександр Фацевич зазначив, що перед особовим складом поставлені всі завдання. На чергуванні знаходитимуться 20 кінологічних груп, 17 груп зв’язків з громадськістю, 150 працівників поліції діалогу.

  «Ситуаційний центр подаватиме всю інформацію задля оперативного інформування громадян», - сказав він.