• In English
 • Сергій Шкарлет проінформував про стан вакцинальної кампанії серед працівників садочків і співробітників спеціалізованих закладів освіти
  Міністерство освіти і науки України, опубліковано 30 жовтня 2021 року о 14:37

  За оперативною інформацією областей, принаймні одну дозу щеплення від COVID-19 вже отримали майже 85% працівників садочків та майже 92% працівників спеціалізованих закладів освіти. Про це повідомив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

  «Абсолютна більшість освітян, які працюють сьогодні з найменшими дітьми та дітьми, які потребують раннього виявлення та розвитку індивідуальних здібностей, зробили вибір на користь щеплення. Це надзвичайно важливі й дуже красномовні цифри, які вказують на високий рівень відповідальності освітян перед своїми вихованцями насамперед. Мені дуже хочеться вірити у те, що ті 10-15% вихователів, які ще вагаються, врешті-решт не підведуть своїх колег, свої колективи і, звичайно, дітей»,  – зазначив Сергій Шкарлет.

  Також Міністр проінформував, що двома дозами вакцинувувалися майже 76% працівників спеціалізованих закладів та майже 62% вихователів садочків.

  Найвищі показники щеплення (принаймні однією дозою) серед освітян закладів дошкільної освіти сьогодні демонструють:

  • Тернопільська  область – 97,7%;
  • Харківська – 95,2%;
  • Донецька – 92,9%.

  Найбільша кількість вакцинованих (хоча б однією дозою) освітян у спеціалізованих закладах Херсонської області – 99,2%, Запорізької  –  97,8% та Черкаській –  97,3%.

  Станом на 30 жовтня  поріг щеплення у 80% серед вчителів спеціалізованих закладів (повний та неповний цикл вакцинації) досягнуто всіма областями країни.

  Показник вакцинації працівників дитячих садочків у 80% (повний і неповний цикл) ще недосягнуто 8-ма регіонами, проте  більшість з них уже буквально за крок до мети.

  Нагадаємо, поріг щеплення у 80% працівників шкіл досягнуто всіма областями країни.