• In English
 • Сергій Шкарлет обговорив питання співпраці з керівництвом Грузинського авіаційного університету
  Міністерство освіти і науки України, опубліковано 23 липня 2021 року о 09:40

  Під час робочого візиту до м. Тбілісі (Грузія) делегація ректорів українських закладів вищої освіти на чолі з Міністром освіти і науки України Сергієм Шкарлетом відвідали Грузинський авіаційний університет.

  Сергій Шкарлет обговорив з ректором ГАУ Серго Тепнадзе питання співпраці у сфері вищої освіти. Варто зазначити, що Серго Тепнадзе свого часу закінчив із відзнакою Київський інститут інженерів цивільної авіації (наразі Національний авіаційний університет).

  Міністр освіти і науки України окреслив можливості гармонізації освітніх програм для академічної мобільності студентів і викладачів та наголосив на важливості підготовки висококваліфікованих фахівців у цілому.

  Ректор Національного авіаційного університету України Максим Луцький своєю чергою розповів про технічний, освітньо-науковий, кадровий потенціал НАУ та перспективи спільного навчання, перепідготовки і підвищення кваліфікації фахівців авіаційної галузі обох країн.

  Українську делегацію ознайомили з матеріально-технічною базою Грузинського авіаційного університету та Науково-дослідним центром, а також із можливостями факультету льотної підготовки ГАУ у м. Телаві, де студенти університету проходять льотну практику.

  Нагадаємо, Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет провів зустріч із генеральним директором Національного наукового фонду Грузії ім. Шота Руставелі Джабою Самушією в межах робочого візиту до м. Тбілісі.