• In English
 • Сергій Князєв вручив поліцейським Хмельниччини ключі від 18 нових службових авто
  Національна поліція України, опубліковано 15 серпня 2019 року о 14:36

  Голова Національної поліції Сергій Князєв вручив поліцейським Хмельниччини ключі від 18 нових службових авто. Вручення відбулося сьогодні, 15 серпня, на центральному майдані Незалежності у м. Хмельницький. На заході були присутні представники Національної поліції України, поліції області та її територіальних підрозділів, керівники міста та області, представники громадських організацій.

  Сергій Князєв вручив ключі від 18 нових службових авто працівникам обласної поліції. Ключі від «Renault Logan», «Renault Duster» та «Skoda Rapid» отримали працівники різних підрозділів. Здебільшого це представники блоку поліції превенції, які найтісніше і найбільше працюють з людьми.

  Глава Нацполіції наголосив, що робота поліцейських щодо захисту громадян є не менш важливою, ніж розбудова держави і захист її кордонів. Діяльність поліції відбувається у діалозі з місцевою владою, органами самоврядування, підприємцями.

  «Поліцейська функція захисту громадян не менш важлива, ніж розбудова держави, захист її кордонів. Завдяки плідній праці з місцевою владою, самоврядуванням та підприємцями поліцейські мають можливість працювати більш ефективно», – зазначив Сергій Князєв.