• In English
 • Сергій Дейнеко відвідав Південне регіональне управління та Регіональне управління морської охорони
  Адміністрація Державної прикордонної служби України, опубліковано 27 червня 2019 року о 18:15

  В рамках робочого візиту в м. Одеса Голова Державної прикордонної служби України Сергій Дейнеко побував Південному регіональному управлінні та в Регіональному управлінні морської охорони.

  Під час обговорення питань сьогодення очільник прикордонного відомства зокрема акцентував увагу на повному та всебічному забезпеченні оперативно-службової діяльності підрозділів охорони державного кордону, а саме відділів прикордонної служби та відділень інспекторів прикордонної служби. «Ми без відділів прикордонної служби та відділень інспекторів прикордонної служби нічого не варті», - зазначив Сергій Дейнеко.

  Крім того, Сергій Дейнеко сказав: «Державна прикордонна служба України діяла, діє і буде діяти в межах законодавства України. Персонал повинен чесно виконувати визначені завдання».

  Також в ході візиту піднімались питання охорони морських кордонів та участі прикордонників, зокрема персоналу Морської охорони і корабельно-катерного складу, у багатонаціональних навчаннях «Сі Бриз – 2019». Окрема увага приділялась покращенню діяльності органів та підрозділів охорони кордону, в першу чергу – мотиваційних складових якісного несення служби.

  Сергій Дейнеко вручив прикордонникам відомчі та державні нагороди за зразкове виконання службових обов’язків, старанність, ініціативу та наполегливість у виконанні поставлених завдань.