• In English
 • Сергій Дейнеко: ДПСУ готова до виконання завдань у період проведення позачергових виборів до ВРУ

  ДПСУ готова до виконання завдань у період проведення позачергових виборів до Верховної Ради України. Про це Голова Держприкордонслужби Сергій Дейнеко зазначив під час робочої наради в МВС під головуванням першого заступника Міністра Сергія Ярового.

  «Відомством сплановано комплекс організаційних та практичних заходів, спрямованих на неухильне дотримання вимог Закону України «Про вибори народних депутатів України», – сказав Сергій Дейнеко.

  Він відзначив, що в цьому напрямку враховано досвід попередніх років, а також під час виборів Президента України.

  «Основні зусилля Служба спрямовує на посилений контроль і координацію дій компетентних органів на каналах міжнародного сполучення, забезпечення належного рівня прикордонної безпеки та готовності оперативно реагувати на зміни обстановки», –наголосив Голова Держприкордонслужби.

  Сергій Дейнеко додав, що «поряд з цим ми докладемо усіх зусиль для швидкого оформлення українців, які напередодні та в день виборів прямуватимуть з-за кордону або тимчасово окупованих територій».

  Окремо очільник відомства наголосив, що Служба активно співпрацює з ЦВК і готова забезпечити належний пропуск міжнародних спостерігачів.

  «На сьогодні в Україні вже перебувають понад 280 іноземних спостерігачів. Основним напрямком їх в’їзду залишається авіаційний – аеропорти «Бориспіль», «Київ», «Одеса», «Львів» та «Харків», - сказав він.

  Також Голова ДПСУ відзначив, що прикордонники співпрацюють з органами та підрозділами Нацполіції, МЗС, представниками влади на місцях й іншими компетентними структурами.