• In English
 • Сергій Бессараб: За півтора роки існування Мінветеранів проходить третє реформування
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 26 червня 2020 року о 13:35

  За півтора роки існування Мінветеранів проходить третє  реформування поспіль. Про це Міністр у справах ветеранів України Сергій Бессараб заявив під час брифінгу.

   «Більше 100 днів тому  Міністерство у справах ветеранів знову  продовжило свою діяльність як окремий орган державної влади.

  Нам довелося вчергове пройти бюрократичний процес відновлення структури, розробки нового положення, розподілу бюджету та кадрового складу між двома міністерствами. Так, цей  процес  не відчув кожен ветеран України, але він був  потрібний і важливий  для подальшої діяльності міністерства», – розповів Сергій Бессараб.

  Міністр також додав, що Мінветеранів потребує суттєвого розширення кадрового складу. На момент  роз’єднання міністерства центральний апарат міністерства був заповнений кадрами на 44%, а територіальні відділи на 36%.

  «Позиція щодо кадрової політики незмінна – в Міністерстві у справах ветеранів мають працювати фахівці із ветеранського середовища. Тому вкотре запрошую ветеранів до участі в доборі на вакантні посади», – сказав Сергій Бессараб.

  Він також пояснив, що на даний час, у зв’язку з зупиненням дії Закону України «Про державну службу», в частині проведення конкурсів на посади державної служби, Міністерством  було оголошено кадровий добір на період дії карантину.

  За його результатами призначено на посади 16 державних службовців. З усіма  ними  укладено контракт на період дії карантину. 11 з них призначені до територіальних органів Мінветеранів. На даний час добір продовжується.