• In English
 • Сергій Бессараб провів онлайн конференцію із Громадською радою Мінветеранів
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 14 квітня 2020 року о 19:43

  Міністр у справах ветеранів України Сергій Бессараб переконаний, що Міністерство і  Громадська рада мають об’єднати зусилля і спільно побудувати таку систему  захисту і соціалізації ветеранів,  яка б стабільно працювала на благо ветеранів.

  Про це він заявив сьогодні, 14 квітня 2020 року, під час зустрічі  з представниками Громадської ради, яка відбулося в режимі онлайн-конференції.

  «З перших днів на посаді  Міністра, роботу з громадським ветеранським  сектором, поставив у пріоритет. Оперативний штаб при Мінветранів створений для координації дій в боротьбі з коронавірусом сформовано із представників громадських організацій і сьогоднішня онлайн зустріч із представниками Громадської ради продовження цієї роботи», - зазначив  Сергій Бессараб.

  За його словами, нині апарат Міністерства заповнений кардами  лише на 45% і  вимушені карантинні заходи не дають можливості швидко провести конкурси і змінити цю ситуацію.

  Міністр закликав представників Громадської ради допомогти залучити до майбутніх конкурсів якомога більше  фахівців із ветеранського середовища.

  Також, Сергій Бессараб розповів про фінансування Міністерства у 2020 році, зазначивши, що незважаючи на бюджетні виклики, пов’язані із пандемією коронавірусу, бюджет Мінветеранів по основним напрямкам, вдалося зберегти.

  Під час онлайн зустрічі обговорили етапи створення Єдиного державного реєстру ветеранів війни та питання пільгового перевезення, зокрема, зловживання з боку деяких органів місцевого самоврядування щодо обмеження кількості поїздок ветеранів.

  «Ніхто не має права  порушувати права  ветеранів, які захищає законодавство.  Має бути напрацьований загальнодержавний механізм, який унеможливить введення органами місцевої влади своїх правил щодо перевезення певних категорій населення, зокрема, ветеранів», - підкреслив Міністр.

  Він також зазначив, що представники Громадської ради при Мінветеранів мають бути максимально залученні до  усіх процесів і спільно з фахівцями Міністерства формувати механізми вирішення ветеранських питань.