• In English
 • Середній клас – це освітянин, лікар, військовий і підприємець, – Володимир Гройсман
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 20 липня 2019 року о 11:00

  Основа економічної стабільності і зростання в будь-якій державі – середній клас, який формують не вигадані бізнесмени, а звичайні люди різних професій. В Україні – це освітяни, лікарі, військові, підприємці. І забезпечення достойного рівня їхніх доходів – ключове економічне завдання Уряду. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в ефірі телеканалу «Віта» (Вінниця).

  «Середній клас – це підприємець, освітянин, це лікар, це висококваліфікований працівник, військовий. Це люди, які мають отримувати достатній ресурс для забезпечення своїх потреб, – підкреслив Володимир Гройсман. – І для цього ми вирішуємо фундаментальні питання. Наприклад, почали змінювати систему мінімальної зарплати».

  Глава Уряду наголосив, що в проекті Державного бюджету на наступний рік показник мінімальної зарплати закладено на рівні 5,5 тис. грн. Зросте і показник середньої зарплати. Загалом у середньостроковій перспективі показник середньої зарплати в Україні, за словами Володимира Гройсмана, має сягнути близько 620 доларів в еквіваленті. «Я розумію, як це робити», – додав Володимир Гройсман.

  Середній клас – це освітянин, лікар, військовий і підприємець, – Володимир Гройсман