• In English
 • Серед основних завдань Міністерства оборони – перехід на нову форму управління і керівництва структурними підрозділами, – Степан Полторак
  Міністерство оборони України, опубліковано 20 липня 2018 року о 16:45

  Нещодавно прийнятий Закон України «Про національну безпеку України» робить незворотними реформи, які розпочалися в секторі безпеки і оборони. На цьому 20 липня наголосив Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак під час розширеного засідання колегії оборонного відомства у Києві.

  За його словами, закон, зокрема, врегульовує: основи та принципи державної політики у сфері національної безпеки і оборони, з урахуванням набуття членства в ЄС та НАТО; механізми вдосконалення демократичного цивільного контролю над сектором безпеки і оборони; систему керівництва Збройними Силами, зокрема розподіл завдань, функцій, повноважень, відповідальності та підзвітності Міністра оборони, Головнокомандувача Збройних Сил, начальника Генерального штабу, командувача об’єднаних сил, командувачів родів військ (сил) тощо.

  Як підкреслив керівник оборонного відомства, також визначено порядок планування у сфері безпеки і оборони, основні документи довгострокового планування.

  Генерал армії України Степан Полторак звернув увагу, що згідно із законом Міністерство оборони України стане цивільним.

  «Щодо завдання створення цивільного Міністерства оборони: я підписав директиву, згідно з якою всі посадові особи, за виключенням 18 відсотків, стають цивільними і виконуватимуть завдання, які визначені Законом України «Про національну безпеку України» та Положенням про Міністерство оборони України. Серед основних завдань – перехід на нову форму управління і керівництва структурними підрозділами», – зауважив Міністр оборони.