• In English
 • Секретаріат Енергетичної Хартії готовий сприяти інвестиціям для відновлення енергетичної інфраструктури в Україні
  Міністерство енергетики України, опубліковано 20 травня 2022 року о 13:49

  Делегація Міністерства енергетики України у рамках візиту до Брюсселя провела зустріч з Генеральним Секретарем Секретаріату Енергетичної Хартії Гаєм Ленцом. Участь у зустрічі з української сторони взяли Генеральний директор Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції Міненерго Роман Андарак та радник міністра Олександр Моцик.

  Сторони обговорили роль Секретаріату Енергетичної Хартії у відновленні української енергетичної інфраструктури та важливість спільних і скоординованих дій у цьому процесі.

  Українська делегація також поінформувала генсека про поточну ситуацію в країні, зокрема про збитки енергетичної галузі та кількість споживачів, відключених від електроенергії та газу внаслідок російської воєнної агресії.

  “Ми будемо використовувати усі наявні механізми, включно з можливостями в рамках Договору до Енергетичної Хартії, щоб притягнути росію та білорусь до відповідальності за руйнування енергетичної інфраструктури”, - наголосив Роман Андарак.

  Гай Ленц своєю чергою підтвердив готовність Секретаріату сприяти інвестиціям для відновлення енергетичної інфраструктури в Україні, включаючи енергетичний перехід та забезпечення енергетичної безпеки.