• In English
 • Саме зараз Україні випав шанс змінитися на краще, - Олексій Гончарук виступив на YES конференції
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 14 вересня 2019 року о 11:16

  Сьогодні, 14 вересня, Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук виступив з промовою на Щорічній конференції «Ялтинська Європейська Стратегія» у Києві. Фокус цьогорічної конференції зосереджений на темі щастя.

  Наводимо ключові тези виступу:

  Для мене щастя — це, коли ти це можеш собі дозволити бути собою: спокійним, не боятися, не вдавати когось іншого.

  Наше покоління отримало шанс змінити цю країну назавжди. Зовсім скоро ви побачите, ким наповнюються владні кабінети - до влади приходить все більше людей молодого покоління. Не погоджуюся з тим, що молодість заважає - вона дозволяє подивитися на речі під іншим кутом!

  Для мене важливо, щоб український бізнес не змушений був вигадувати якісь неіснуючі компанії та схеми, щоб вивозити гроші з країни. Це має піти в минуле, і це одне з завдань нового українського Уряду.

  В моєму світі країна, яка хоче працювати з цивілізованим портфельним інвестором, має гарантувати йому вільний рух капіталів. Якщо для капіталів не буде кордонів, сюди не будуть боятись інвестувати.

  Особисто для мене основним маркером того, що в Україну повертається довіра, буде те, що не тільки іноземні інвестори, але і великий український бізнес почне інвестувати в Україну!

  Єдине, що може нам завадити - відсутність комунікації. Найголовніший челендж для мене - знайти спільну мову з різними групами впливу та суспільством. Ми маємо зростати разом. Якщо ми будемо працювати окремо, то програємо всі разом.

  Єдиний спосіб досягти наших амбітних цілей - навчитися говорити між собою та довіряти один одному.

  Новий Уряд, Парламент та Президент - це шанс для нашої країни змінитись на краще.

  Вже 29 жовтня в Маріуполі ми плануємо презентувати велике меню інвестиційних проектів, я вас запевняю, там буде все дуже масштабно.

  Саме зараз Україні випав шанс змінитися на краще, - Олексій Гончарук виступив на YES конференції