• In English
 • Рятувальники ДСНС вибороли срібло у загальнокомандному заліку на XIV Чемпіонаті cвіту з пожежно-прикладного спорту
  Державна служба України з надзвичайних ситуацій, опубліковано 18 вересня 2018 року о 12:06

  Днями рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій взяли участь у XIV чемпіонаті cвіту з пожежно-прикладного спорту, який відбувся у період з 10 по 16 вересня у м. Банська-Бистриця Словацької Республіки.

  Окрім української команди, у змаганнях взяли участь команди Австрії, Азербайджану, Білорусі, Болгарії, Казахстану, Монголії, Німеччини, Польщі, Росії, Словаччини, Чехії, Узбекистану, Хорватії та Естонії.

  З першого виду програми збірна України увійшла до групи лідерів. Наші спортсмени демонстрували високі спортивні результати,  а під час виконання вправи з бойового розгортання вибороли бронзові нагороди, відкинувши у загальнокомандному заліку інших лідерів змагань.

  У підсумку українські рятувальники здобули 10 срібних та 7 бронзових медалей і стали срібними призерами чемпіонату світу в загальнокомандному заліку, залишивши за собою сильні збірні команди Білорусії та Росії.

  Українські рятувальники Андрій Авраменко, Олександр Андрійчук, Роман Божук, Віктор Голонговський, Денис Єсипенко, Арсен Іпієв, Вадим Лучинський, Юрій Плотніков, Сергій Присяженко, Сергій Романський та старший тренер команди Ігор Безкровний вкотре продемонстрували високу спортивну та професійну підготовку і підтвердили імідж кращих рятувальників і спортсменів у світі.

  Сьогодні наші хлопці повернулися на українську землю із заслуженою нагородою. Ми вітаємо спортсменів із цим успіхом та бажаємо українській збірній нових перемог та здобутків!

  Перше місце вибороли чеські спортсмени.