• In English
  • Руслан Стрілець: Німеччина – надійний партнер України

    Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець провів зустріч з Федеральним Міністром захисту довкілля, ядерної безпеки та захисту прав споживачів Федеративної Німеччини Штеффі Лемке. Вони обговорили підготовку до Ukraine Recovery Conference-2024 та запуск на її полях Платформи зеленого відновлення для України.

    За словами Руслана Стрільця, це відкриває багато нових можливостей для розвитку України та пришвидшення євроінтеграційних реформ у сфері довкілля.

    “Зі Штеффі ми постійно на звʼязку. Наші стріми незмінні: реалізація пункту 8 Формули миру Президента Володимира Зеленського, імплементація положень Екологічного договору для України та подальша співпраця у спільних преєктах із реформи запобігання промисловому забрудненню, розвитку кліматичної політики, зеленого відновлення та розвитку природно-заповідного фонду. Дякую моїй візаві пані Міністру за проекти, які допомагає реалізовувати Уряд Німеччини в Україні. Вони наближають нас до ЄС”, – зазначив Міністр Руслан Стрілець.