• In English
 • Розвиток водневої енергетики: Міненерго і Асоціація паливних елементів і водневої енергетики США домовилися про партнерство
  Міністерство енергетики України, опубліковано 06 листопада 2023 року о 18:46

  Міністерство енергетики України і Асоціація паливних елементів і водневої енергетики США (The Fuel Cell and Hydrogen Energy Association - FCHEA) уклали меморандум про створення кооперативного енергетичного партнерства для просування водневої енергетики.

  Документ у Вашингтоні підписали Міністр енергетики України Герман Галущенко і президент FCHEA Франк Волак.

  «Розвиток водневої галузі визначений одним з пріоритетних в Енергетичній стратегії України до 2050 року. І підписання цього меморандуму відкриває перед нами додаткові можливості у досягненні поставлених цілей», - зазначив Герман Галущенко.

  Очільник Міненерго наголосив, що спільна робота в цьому напрямку створює додаткові можливості для українського та американського бізнесу. Також подякував американським партнерам за готовність ділитися досягненнями у водневих технологіях і прийняти на стажування 10 українських експертів.

  Укладений меморандум визначає пріоритетними такі напрями партнерства, як обмін кращими практиками розвитку водневої енергетики і знаннями щодо інноваційних водневих технологій та застосувань.

  Передбачається обмін досвідом та знаннями, обмін інформацією та співпраця між експертами з розроблення стратегії, відповідних політичних та правових заходів, а також стандартів, зокрема через експертні семінари та тренінги.