• In English
 • Розвиток навичок проведення багаторівневого діалогу в процесі публічних консультацій для державних службовців
  опубліковано 28 березня 2024 року о 09:58

  22 березня 2024 року фахівці центральних органів виконавчої влади пропрацювали навички проведення багаторівневого діалогу в процесі публічних консультацій під час тренінгу-симуляційної гри, організованої Секретаріатом Кабінету Міністрів у співпраці з Програмою підтримки ОБСЄ для України у рамках навчального курсу “Діалог та публічні консультації: як співпрацювати з громадянським суспільством ефективно”.

  Учасниками заходу стали майже 40 представників міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, які під час виконання своїх повноважень взаємодіють з інститутами громадянського суспільства, громадянами, бізнес-асоціаціями тощо.

  Під час симуляційної гри учасники на початку індивідуально визначали пріоритети відносно запропонованої ситуації, формулювали аргументи на захист своєї позиції, після чого на груповому та делегованому рівнях практикували пошук взаємоприйнятних рішень.

  Захід став чудовою нагодою для фахівців з питань комунікацій з громадськістю різних органів виконавчої влади дізнатися більше як про інструменти проведення багаторівневого діалогу, так і про практичні аспекти їх реалізації.

  Під час обміну враженнями учасники відзначали корисність та актуальність отриманих навичок, а також зацікавленість в участі у заходах, спрямованих на поглиблення знань та удосконалення практичних навичок з питань налагодження взаємодії з громадськістю, організації та проведення заходів, у тому числі із застосуванням діалогового підходу.